Powiększanie ust kwasem hialuronowym

uroda

powiększanie ust

Gabinet Pokojska z Gdyni oferuje powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten w dzisiejszych czasach cieszy się ogromną popularnością. Kobiety chcą wyglądać ładnie, właśnie dlatego poddają się innowacyjnym metodom, które są w stanie wymodelować usta.

Piękne usta w kilka chwil

Podczas zabiegu innowacyjną metodą modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko zwiększyć objętość ust, ale również wykonturować brzegi, podnieść kąciki ust oraz wygładzić naprawdę drobne zmarszczki, które pojawiają się wokół warg. Gabinet jest w stanie zapewnić przemiłą i profesjonalną obsługę – co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla wszystkich kobiet. Pracownicy wykonują zabiegi, które zapewniają naturalny efekt. Jest to dość istotna informacja, ponieważ wiele pań boi się tego, jak będzie prezentować się po powiększeniu ust. Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, podczas jego wykonywania może zaboleć tylko przez chwilę. Sporo kobiet obawia się poddać temu zabiegowi właśnie przez to, że myślą, że jest bolesny.

Powiększone usta

Przed zabiegiem stosuje się krem, który ma za zadanie znieczulić usta oraz ich okolice. Kobieta nie musi się przygotowywać w jakiś specjalny sposób. Nie powinna mieć jednak pomalowanych ust – to bardzo ważne. W trakcie wizyty specjalista przeprowadza wywiad, zadaje sporo pytań, na które trzeba znać odpowiedź. Omawiane są przeróżne możliwości, a klientka może przedstawić swoje oczekiwania. Zabieg trwa trzydzieści minut, więc bardzo krótko. Jeśli chodzi o przeciwwskazania to jest ich dosłownie kilka. Kobieta nie może poddać się zabiegowi w takich przypadkach, jak na przykład: infekcje bakteryjne, ciąża, nowotwór, cukrzyca oraz choroby autoimmunologiczne. Po zabiegu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Kobieta nie powinna uprawiać sportów tego dnia w którym był wykonywany zabieg. Oprócz tego, ważne jest to, aby nie dotykać ust oraz przez kilka dni unikać promieni słonecznych. Mogą postąpić bowiem powikłania w postaci obrzęku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *